• Kes sööb, see jaksab
  • Kelle jalg tatsub, selle suu matsub
  • Tühi kõht on kõige parem kokk
  • Süües kasvab isu
  • Armastus käib kõhu kaudu
  • Tühi kott ei seisa püsti

Meist

Koolitoitlustuse OÜ on asutatud 1996.aastal ja rajatud Eesti kapitalile. Ettevõte omab pikaajalist kogemust kooliõpilaste toitlustamisel ja on samas tegevusvaldkonnas tegutsenud juba pikki aastaid. Ettevõte on Tallinna Toitlustuskoondise ühendettevõtte ,,Komeet" õigusjärglane.

2016. aasta seisuga toitlustatakse õpilasi Tallinna 9 munitsipaalkoolis. Õpilaste toitlustamisel ja menüüde koostamisel teeme tihedat koostööd Tallinna Tehnikaülikooli Toiduainete Instituudiga ja Tervise Arengu Instituudiga.

Oma töös väldime poolfabrikaatide kasutamist, magustoidud on kohapeal oma valmistatud ja võimaluse korral püüame kasutada ka mahetooraineid (näiteks rukkivaht mahedast rukkijahust). Selleks teeme jätkuvat koostööd mitmete erinevate väiketootjatega.

Hea menüü on vaheldusrikas, toitaineterikas ja koosneb maitsvatest toitudest. Selle saavutamine on suur töö ja eeldab koostööd kõikide osapooltega - õpilased, lapsevanemad, õpetajad, kokad, juhtkond ja menüüde koostajad. Vaid nii on võimalik saavutada tulemus, mis paneb aluse täisväärtuslike toitumisharjumuste väljakujunemisele.

Kõik meie koostatud ja kasutusel olevad menüüd vastavad 15.jaanuari 2008 sotsiaalministri määrusele nr.8 “Tervisekaitsenõuded toitlustamisele koolieelses lasteasutuses ja koolis

Koostöös Tallinna Hariduameti ja koolidega on Koolitoitlususe OÜ kindlustanud kõik renoveeritud koolisööklad vajalike köögiseadmete, köögimööbli, toidunõude jms-ga.

Kõik Koolitoitlustuse OÜ poolt teenindatavad koolisööklad on Veterinaar- ja Toiduameti poolt kontrollitud ja tunnustatud vastavalt Euroopa Liidus kehtivatele nõuetele.

Oleme tervisliku ja maitsva toidu pakkumiseks Tallinna koolidele valmis tegema vajalikke investeeringuid ning leidma positiivseid lahendusi kõigile toitlustamist puudutavatele probleemidele.

Oleme tunnustatud Edukas Eesti Ettevõtte märgisega.